Rejestracja nowego konta

Proces rejestracji w systemie Upwind24 jest bardzo prosty i szybki, a sama rejestracja jest całkowicie darmowa i oferuje jedno z trzech rodzajów kont.

Aby przejść do formularza rejestracyjnego należy kliknąć w link "Rejestracja" znajdujący się w górnym menu lub przycisk "Utwórz darmowe konto" na stronie głównej serwisu.

Upwind24 oferuje Tobie jedno z trzech rodzajów kont:

  • Konto "Żeglarz" pozwala na wysyłanie zgłoszeń do regat, zapamiętanie danych Twojej jednostki oraz pełen wgląd do statystyk z Twoimi wynikami.
  • Konto "Organizator regat" przeznaczone jest dla osób, które chcą przeprowadzać regaty z wykorzystaniem systemu Upwind24.
  • Ostatni rodzaj konta "Trener" pozawala na podpięcie wielu zawodników pod Twoje konto, a następnie wysyłanie grupowych zgłoszeń do regat oraz wgląd do wyników każdego z Twoich zawodników.

W formularzu rejestracyjnym podaj swój adres email, na który wysłany zostanie link potwierdzający konto oraz dwukrotnie wpisz hasło do swojego nowego konta.

Ostatnie 2 wymagane pola tekstowe to Twoje imię i nazwisko.

Aby pomyślnie się zarejestrować wymagana jest jeszcze akceptacja regulaminu, którego pełna treść dostępna jest na oddzielnej podstronie oraz klasyczna zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych nie jest wymagana, jednak dzięki niej będziesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach w serwisie.

Po pomyślnej rejestracji otrzymasz na wcześniej podany adres email wiadomość z linkiem potwierdzającym Twoje konto. Jeśli jednak nie otrzymałeś tej wiadomości, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami przy pomocy widgetu dostępnego w prawym dolnym rogu strony.

Klikając w link otrzymany w wiadomości email Twoje konto zostanie potwierdzone oraz zostaniesz automatycznie zalogowany w serwisie. Od tej chwili możesz już się logować oraz w pełni korzystać z serwisu.

Dzięki za rejestrację! Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub problemy - skontaktuj się z nami wykorzystując widget dostępny również w panelu w prawym górnym rogu strony.