Przywracanie hasła

Przywracanie utraconego hasła do konta na Upwind24 jest bardzo proste i wymaga wyłącznie dostępu do skrzynki pocztowej, na której adres zostało zarejestrowane konto.

Formularz pozwalający przywrócić hasło znajduje się na oddzielnej podstronie, do której link znajduje się na stronie logowania. Zacznijmy od przejścia na stronę logowania, a następnie klikając w link "Przypomnij hasło" przeniesieni zostaniemy do wcześniej wspomnianego formularza.

Aby zresetować swoje hasło wystarczy teraz podać adres email, na który zostało założone konto Upwind24, a następnie kliknąć w przycisk "Wyślij".

Kolejnym krokiem przywracania hasła jest sprawdzenie swojej poczty email, na którą powinien zostać wysłany link umożliwiający zresetowanie hasła. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości z linkiem, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami przy pomocy widget'u dostępnego na stronie.

Po kliknięciu w link znajdujący się w otrzymanej wiadomości przeniesieni zostaniemy do formularza, w którym wprowadzić możemy nowe hasło do swojego konta.

W celu weryfikacji poprawności nowego hasła, należy wprowadzić je dwukrotnie. Po zakończeniu klikamy "Zapisz".

Gratulacje! Hasło zostało zresetowane, a my jesteśmy zalogowani w panelu użytkownika.

Jeśli masz jakieś pytania lub problemy, odezwij się do nas wykorzystując widget dostępny na każdej podstronie panelu w prawym górnym rogu. Dziękujemy!